- Home
- Components
- CPU Coolers
- Lian Li Hydroshift II LCD-C 360N Fanless 360mm White
189,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G89.GHS2LCD36W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| Length | 122 mm |
| Maximum Noise | 28 dB |
|---|
| Fan Connectors | 2x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 |
| Pump RPM | 2500 RPM |
|---|---|
| AIO Radiator Size | 360 |
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | No |
|---|---|
| Integrated Display | Yes |
| Materials | Aluminum |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Cooling Type | Liquid |
| Width | 400 mm |
|---|---|
| Height | 24 mm |