Corsair — CO-9051043-WW
| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9051043-WW |
| Colors | Black |
| Minimum Noise | 10 dB |
| staticPressure | 2.39 |
| Maximum RPM | 1600 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Maximum Noise | 36.4 dB |
| Maximum Airflow | 103.5 CFM |
| Minimum Airflow | 27.5 CFM |
| Fan Connectors | 1x OTHER |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Server | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 360 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |
49,95 €
See price history