- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Red Pro 2To 64Mo
189,95 €
See price history189,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD2002FFSX |
| Read Speed | 255 Mo/s |
|---|---|
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Usage | NAS |
|---|---|
| Format | 3.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 720 g |