| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | HSLCD36SB |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 124.5 |
| Maximum RPM | 2500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Airflow | 73.14 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 2x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x PUMP 4-pin | |
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 |
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | No |
|---|---|
| Integrated Display | Yes |
| Materials | Aluminum |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Cooling Type | Liquid |
| Height | 27 mm |
|---|---|
| Width with Fan | 403 mm |
| Height with Fan | 55 mm |