| Brand | be quiet! |
|---|---|
| Reference | BL139 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Length | 25 mm |
| ProductSpecs.staticPressure | 0.96 |
| Maximum RPM | 1200 RPM |
|---|---|
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 21.9 dB |
| Maximum Airflow | 57.4 CFM |
| Fan Connectors | 3x FAN 4-pin |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Width | 140 mm |
|---|---|
| Height | 140 mm |
| Fan Diameter | 140 mm |