- Home
- Components
- CPU Coolers
- Gembird TG-G1.5-01
17,79 €
See price history17,79 €
See price history| Brand | Gembird |
|---|---|
| Reference | TG-G1.5-01 |
| ProductSpecs.colors | Grey |
| Fan Count | 0 |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | 240 °C |
| Thermal Resistance | 0.205 °C/W |
| Fan Connectors | - |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| Materials | Carbon |
|---|---|
| Metal Oxides | |
| Silicone |
| PWM Control | No |
|---|---|
| Cooling Type | Passive |
| Weight | 1.5 g |
|---|