- Home
- Components
- CPU Coolers
- TRYX PANORAMA 360 Black
369,99 €
See price history369,99 €
See price history| Brand | TRYX |
|---|---|
| Reference | L-P360N-DS3M-G1K |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Length | 399.5 mm |
| Maximum RPM | 2250 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 500 RPM |
| Maximum Noise | 30.97 dB |
| Maximum Airflow | 81.32 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1150 | |
| Intel 1151 | |
| Intel 1155 | |
| Intel 1156 | |
| Intel 1200 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| Integrated Display | Yes |
|---|
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Copper |
| Cooling Type | Liquid |
|---|
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 30 mm |