Lian Li — G99.12SLIN1W1B.00, G99.12RSLIN1W1W.00, G99.12RSLIN1W1B.00
34,75 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SLIN1W1B.00, G99.12RSLIN1W1W.00, G99.12RSLIN1W1B.00 |
| ProductSpecs.isRGB | No |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.toolFree | No |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 124 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 3.4 |
| Maximum RPM | 2300 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 29.2 dB |
| Maximum Airflow | 67 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | ARGB |
| Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|