Corsair — CO-9051028-WW, CO-9051032-WW
109,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9051028-WW, CO-9051032-WW |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| Minimum Noise | 10 dB |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 4.86 |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 350 RPM |
| Fan Count | 2 |
| Maximum Noise | 36 dB |
| Maximum Airflow | 84.7 CFM |
| Minimum Airflow | 10.74 CFM |
| Fan Connectors | 2x OTHER |
|---|
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Server | |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 324 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |