Western Digital — WD122KRYZ
| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD122KRYZ |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 12288 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 750 g |
439,95 €
See price history