- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba AL15SEB030N 300Go
113,49 €
See price history113,49 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | AL15SEB030N |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Materials | Aluminum |
| PCB | |
| Steel |
| Read Speed | 236 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 222.5 Mo/s |
| Rotation Speed | 10500 RPM |
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 300 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 15 mm |
| Length | 100.45 mm |
| Weight | 230 g |