| Brand | Antec |
|---|---|
| Reference | 0-761345-92025-4 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Length | 393 mm |
| Included PSU | No |
|---|
| Drive Bays | - |
|---|---|
| - | |
| - | |
| - |
| Front Panel Connectors | - |
|---|---|
| - | |
| - | |
| - |
| Fan Slots | - |
|---|---|
| - | |
| Included Fans | Yes |
| Watercooling Support | No |
| Low Profile | No |
|---|---|
| Maximum GPU Length | 318 mm |
| PSU Form Factor | ATX/EPS |
| Expansion Slots | 4 |
| Maximum CPU Cooler Height | 135 mm |
| Supported Form Factors | Micro ATX |
| Mini-ITX |
| Aquarium Style | No |
|---|---|
| Windowed | No |
| Materials | Steel |
| Mesh Front | No |
| Tempered Glass | No |
| Tool-less Design | No |
| Usage | Office |
|---|---|
| LED RGB | No |
| ARGB Hub | No |
| LED ARGB | No |
| Connector Placement | Standard |
| Width | 173 mm |
|---|---|
| Height | 365 mm |
| Volume | 24.81 L |
| Weight | 4.1 kg |
| Form Factor | Mini Tower |