- Home
- Components
- Hard Drives
- Seagate BarraCuda Mobile 4To 128Mo
Seagate BarraCuda Mobile 4To 128Mo
Seagate Technology — ST4000LM024
Seagate Technology — ST4000LM024
| Brand | Seagate Technology |
|---|---|
| Reference | ST4000LM024 |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 4096 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 15 mm |
| Length | 100.35 mm |
| Weight | 190 g |
269,95 €
See price history