Lian Li — G99.14TL1W1B.00, G99.14RTL1W1W.00
| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.14TL1W1B.00, G99.14RTL1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.toolFree | Yes |
| Width with Fan | 140 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 142 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.34 |
| Maximum RPM | 1800 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 29 dB |
| Maximum Airflow | 103.9 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x USB_2_0 9-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | LCP |
|---|---|
| PA66 |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Fan Diameter | 140 mm |
|---|
39,95 €
See price history