- Home
- Components
- Hard Drives
- HPE 843266-B21 1To
112,09 €
See price history112,09 €
See price history| Brand | HPE |
|---|---|
| Reference | 843266-B21 |
| Read Speed | 210 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 210 Mo/s |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 32 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 1024 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 105.5 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 156.58 mm |
| Weight | 1.36 kg |