- Home
- Components
- Case Fans
- Cooler Master Mobius 120 Black Edition 120mm
12,95 €
See price history| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Reference | MFZ-M2NK-21NPK-R1 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.69 |
| Maximum RPM | 2050 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 22.6 dB |
| Maximum Airflow | 63.1 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 168 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |