| Brand | Thermalright |
|---|---|
| Reference | TL-M12RW-S |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 1.31 |
| Maximum RPM | 1500 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 23.2 dB |
| Maximum Airflow | 34.43 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | Yes |
| Weight | 175 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |